3. kolo Ježník Run 5, Tornádo – Virtuálně

A je tu nová výzva!! Stále se nemůžeme společně sejít na pravidelném závodě Ježník Run, tak znovu alespoň virtuálně. Ale tentokrát úplně jinak.

Tvým úkolem bude v období 23.-29.11. zaběhnout si trasu 2 x po sobě bez zastavení. Cílem je odhadnout souvislé rovnoměrné tempo a udržet jej v obou kolech. Vyhrává ten, jehož rozdíl mezi časy jednotlivých kol bude nejmenší.

Nemusíš startovat z Tornáda. Pro porovnání časů je však nutné, aby startcíl tvého běhu byl na stejném místě.

Základní pokyny:
Trasa: Bezručův vrchodkaz na trasu zde
Termín: 23.-29.11.2020
Start a cíl na stejném místě (není nutné startovat z Tornáda)
Uběhni (ujdi) 2 kola v kuse bez zastavení. V cíli prvního kola si zaznamenej mezičas. V cíli druhého kola si čas stopni.
Hraj fér a v průběhu závodu se nedívej na hodinky. Zkus své tempo odhadnout.
Závodník s nejmenším rozdílem mezi časy jednotlivých kol vyhrává.
Záznam trasy, mezičasy, tvé jméno a foto ze závodu pošli na info@sportprokrnov.cz nebo zprávou na facebook @Sportprokrnov. Pokud budeš svůj výkon sdílet na svém FB profilu, přidej hashtag #Sportprokrnov.

Těšíme se na Tvé výkony 😉

Bezručův vrch

Nenáročná trasa startuje na parkovišti, kde se spojuje Stará a Nová Ježnická ulice. Její profil je mírně zvlněný, obsahuje spíše táhlejší pasáže, nežli prudké výběhy a seběhy. Celou trať absolvuješ po lesních cestách a pěšinkách příměstského lesa, který bezprostředně sousedí s Krnovem. Když první polovina mírně stoupá, aby Tě dovedla na dohled k památníku Petra Bezruče, tak druhá polovina zase mírně klesá po modré turistické značce. Cíl je opět na...
Čti více →

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *